srebrne kolczyki koła
Biżuteria

Srebrne kolczyki koła do każdego typu urody

Kolczyki koła srebrne stanowią perfekcyjne połączenie właściwie z każdą stylizacją. Ich uniwersalność i ponadczasowość są cenione przez kobiety od wielu lat i z pewnością będą doceniane nadal.

Kolczyki srebrne koła – z dodatkami czy bez?

Na rynku można spotkać wiele rodzajów kolczyków w kształcie koła. Niewielkie, srebrne kółeczka lub wielkie koła, wykonane z gładkiego srebra lub w formie frezowanej.

Wiele jest również wariantów wysadzanych kamieniami szlachetnymi, które przyciągają uwagę, pięknie mieniąc się w słońcu. Mnogość opcji sprawia, że można mieć wiele par kolczyków-kół i wciąż nie posiadać dwóch identycznych par.

Srebrne kolczyki koła bez względu na kształt twarzy

Kolczyki srebrne koła sprawdzą się u kobiet o każdym kształcie twarzy, choć powinny one wybierać różne opcje w zależności od budowy.

Panie o twarzach owalnych, z dość długim podbródkiem, będą świetnie wyglądać w dużych kołach, o średnicy 5-7cm. Kobiety o okrągłych twarzach, z niewielkim podbródkiem – powinny zdecydować się na mniejsze koła, o średnicy około 2cm.

Do czego założyć kolczyki?

Na tym polega właśnie magia kolczyków kół: pasują do wszystkiego. Założone do sukienki i do spodni prezentują się tak samo świetnie, podkreślając kobiecy styl.

Także kolor włosów czy fryzura nie ma znaczenia: takie kolczyki odnajdą się zarówno przy krótkich włosach, jak i długich, rozpuszczonych falach czy upiętych w koka kosmykach.

Dodaj komentarz