bransoletka damska celebrytka
Biżuteria

Łączenie ze sobą biżuterii

Jeśli lubimy nosić więcej biżuterii warto dowiedzieć się, w jaki sposób to robić, ażeby całość dobrze się prezentowała. Poniżej przedstawionych zostanie kilka porad, które sprawią, że wybrane bransoletki będą się zawsze świetnie komponować na tle pozostałych elementów stylizacji.

Łączenie bransoletek kolorystycznie

Bransoletki damskie można kupić w każdym kolorze. Od nas zależy jak zostaną zestawione ze sobą w stylizacji. Aby całość dobrze wyglądała można posłużyć się kilkoma wskazówkami, które mówią czym kierować się podczas łączenia różnych kolorów naszych ozdób dłoni. Jedną z rzeczy, na jaką powinniśmy zwrócić uwagę podczas łączenia ze sobą bransoletek jest to czy są ciepłej czy zimnej barwy.

Najbardziej uniwersalną zasadą jest niemieszanie ze sobą kolorów ciepłych z zimnymi. Bransoletka celebrytka srebrna może zostać zestawiona z innymi ozdobami w zimnej tonacji jak np. z niebieskim, zielonym. Innym sposobem na dobranie kolorystycznie bransoletek jest poruszanie się w obrębie różnych odcieni jednego koloru. Gdy zdecydujemy się na jedną bransoletkę, pozostałe bransoletki powinny być w tym samym kolorze, ale w różnym odcieniu. Co jeszcze?

Materiał oraz szerokość

Podobnie jak z doborem kolorów, tutaj również trzeba uważać, aby zachować umiar. Najlepiej trzymać się zasady jednego materiału. Jeśli bazowa bransoletka damska jest wykonana z koralików, pozostałe wybrane bransoletki również powinny być wykonane z koralików.

Dodaj komentarz