Biżuteria

Ile kosztuje pierścionek zaręczynowy z szafirem?

Paniom coraz częściej podobają się kolorowe kamienie na pierścionkach zaręczynowych. Wiele z nich świadomie rezygnuje z brylantów oraz diamentów, na rzecz innych wyjątkowo pięknych i gustownych kamieni. Kobiety w ostatnim czasie bardzo pokochały szafiry. Granatowy kamień ozdobiony złotem zawsze idealnie prezentuje się na kobiecej dłoni, a jeszcze, gdy jest on pierścionek zaręczynowym podarowanym przez ukochanego mężczyznę.

Pierścionek z sieciówki, czy z małej pracowni jubilerskiej?
Pierścionki z szafirem bez problemu można kupić obecnie u każdego jubilera. Zarówno duże sieciówki z biżuterią, jak i mniejsze lokalne sklepy jubilerskie posiadają w swojej ofercie szereg modeli pierścionków, które ozdobione są pięknym, stylowym kamieniem. Pierścionek zaręczynowy z szafirem kupiony w miejscu, gdzie został stworzony przez jubilera – artystę, jest dużo bardzo atrakcyjniejszy i unikatowy. Warto więc to wziąć pod uwagę szukając idealnego modelu dla swojej wybranki.

Ile kosztują pierścionki z szafirem?
Pierścionek zaręczynowy z szafirem kosztuje znacznie mniej niż pierścionek z diamentem lub brylantem. Szafir, mimo iż jest niezwykle stylowy i elegancki, nie należy do zbyt drogich kamieni. Jednak, gdy się go odpowiedni oprawi (np.: żółtym złotem), będzie prezentował się bardzo gustownie na dłoniach kobiet. Zazwyczaj można go dostać w przedziale cenowym od około 1500 zł do nawet 3500 zł (w zależności od tego, kto go wykonał oraz jak ciężkie jest złoto i jak duży kamień na niego się składa).