pierścionek zaręczynowy z cytrynem
Biżuteria

Dlaczego warto wybrać pierścionek zaręczynowy z cytrynem?

Nie da się ukryć, że oświadczyny są wyjątkowym wydarzeniem w życiu każdej pary. Zanim jednak nadejdzie ten ważny dzień, każdy mężczyzna staje przed trudną decyzją, jaką jest wybór idealnego pierścionka zaręczynowego. O czym trzeba pamiętać przed jego zakupem?

Dobór odpowiedniego rozmiaru

Rozmiar pierścionka zaręczynowego musi być idealnie dobrany. Dobrym sposobem na poznanie go jest zmierzenie pierścionka, który kobieta nosi na serdecznym placu prawej ręki. Najlepiej użyć do tego suwmiarki, a następnie porównać uzyskaną wartość z tabelą dostępną na stronie jubilera. W przypadku, gdy wybranka wie o zaplanowanych zaręczynach, można oczywiście uzyskać informację o rozmiarze bezpośrednio od niej.

pierścionek zaręczynowy z cytrynem

Dla kogo zaręczynowy pierścionek z cytrynem?

Większość pierścionków zaręczynowych ma efektowny kamień na środku. Istotną kwestią jest wybór odpowiedniego kamienia. Chcąc, by pierścionek stał się wyjątkowym elementem biżuterii wybranki, warto zdecydować się na przykład na cytryn. Ma on piękną symbolikę, uważa się bowiem, że przyciąga miłość oraz szczęście. Pierścionek zaręczynowy z cytrynem jest niebanalnym wyborem i z pewnością będzie przyciągał spojrzenia, dlatego też będzie świetnym wyborem dla kobiet lubiących oryginalną biżuterię. Wyjątkowe pierścionki zaręczynowe znajdziesz na stronie sklepu Diamor.

Jubilerzy mają w ofercie różne pierścionki zaręczynowe z cytrynem. W części z nich istotną rolę odgrywają także inne, mniejsze kamienie, na przykład diamenty czy cyrkonie. Nie brakuje też propozycji, w których cytryn jest jedynym kamieniem pięknie ozdabiającym pierścionek.