spinki do koszuli klasyczne srebrne
Biżuteria

Klasyczne czy oryginalne? Sprawdź jakie spinki do koszuli wybrać

Coraz więcej mężczyzn nosi obecnie spinki do koszuli. To doskonały dodatek do eleganckich stylizacji, który nadaje im dodatkowy szyk. Jakie spinki warto wybrać, aby prezentować się niebanalnie?

Klasyczne srebrne spinki do mankietów

Wielu mężczyzn stawia na klasykę i decyduje się na srebrne spinki do mankietów w uniwersalnym kształcie, na przykład prostokątnym. Takie spinki do mankietów będą doskonale wyglądały podczas wielu różnych okazji, między innymi na ślub, bankiet czy też na rocznicę.

Klasyczne srebrne spinki do koszuli można kupić także z opcją grawerowania, aby nadać im niebanalny wymiar. Mogą być one wtedy kapitalnym pomysłem na prezent, na przykład od dziewczyny albo żony.

Spinki do koszuli w oryginalnych wzorach

Poza klasyką, czyli srebrnymi spinkami do mankietów, można również zdecydować się na takie, które będą wyglądały naprawdę odjazdowo i oryginalnie. Teraz w sklepach asortyment jest bardzo szeroki i można przebierać we wzorach niespotykanych nigdy wcześniej.

Wśród ciekawych pomysłów na spinki do koszuli znajdują się między innym:

– spinki w kształcie klawiszy komputerowych

– spinki z klocków

– spinki z samochodami

– spinki z inicjałami

– spinki z elementami z drewna

– spinki w kształcie samolotów

– spinki z logo znanych marek

– spinki z kotwicami

– spinki z instrumentami muzycznymi

Można zatem dobrać spinki do koszuli do swojego stylu, zainteresowań, aby dzięki temu podkreślić swój indywidualizm. Takie spinki będą wtedy kapitalnym uzupełnieniem całej stylizacji na wiele okazji.