Złote kolczyki
Biżuteria

Kiedy warto wybrać złote kolczyki?

Kolczyki ze złota nie od wczoraj cieszą się ogromną popularnością wśród kobiet i nie ma w tym nic dziwnego, ponieważ tak naprawdę pasują do prawie każdego stylu ubioru, są wyśmienite na niemal wszystkie okazje, do tego dobrze współgrają z każdym odcieniem skóry. Jednak pomimo ich uniwersalności, są momenty, w których wybranie właśnie złotych kolczyków, może okazać się strzałem w dziesiątkę.

Na jaką okazję?

To chyba pierwsze, o czym powinno się pomyśleć. Gdzie takie, a nie inne kolczyki nadadzą się najlepiej? Nikt nie zaprzeczy, że nadają one dużo elegancji i potrafią całkowicie odmienić to, jak będą nasz strój postrzegać inni goście. Warto więc rozważyć założenie ich na większe uroczystości lub stylizacje wieczorowe, takie jak:

  • Chrzciny
  • Wesele
  • Komunia
  • Jubileusz
  • Rocznica

Choć warto wspomnieć, że jest to równie świetny dodatek, na przykład, kiedy zamierzamy iść na randkę. Zgodnie można uznać, że na takich okazjach kolczyki złote sprawdzą się lepiej, niż na luźniejszych okazjach, na których nie staramy się wyglądać tak bardzo wytwornie, oraz mają mniej oficjalną formę. Na tej stronie znajduje się wiele oryginalnych modeli złotych kolczyków wpisujących się w obecne trendy.

Do jakiego stroju?

Tutaj mamy całkiem duże pole do popisu, ponieważ złoty kolor bardzo dobrze pasuje do niemal wszystkich kreacji. Co więc należy wyróżnić? Wcześniej już było wspomniane, że dodają one elegancji. I to jest jak najbardziej prawda! Z tego powodu można rozważyć dodanie ich do stroju, który sam w sobie już wygląda elegancko. Złoty kolor bardzo dobrze współgra z ciemnymi kolorami. Więc długa, czarna suknia może okazać się bardzo dobrym wyborem. Dodanie jeszcze do niej kolczyków ze złota z pewnością rozłoży wszystkich na łopatki!

Złote kolczyki

Komu najlepiej pasują?

Tutaj znowu należy na chwilę odrzucić ich uniwersalność i skupić się na tym, kto najwięcej zyska, zakładając złote kolczyki. Okazuje się, że najładniej prezentują się w nich panie, które posiadają urodę, uznawaną za ciepłą. Odcień ten określa się na podstawie koloru żył, które najłatwiej zobaczyć na wewnętrznych stronach dłoni i w okolicach nadgarstków, od tej samej strony co w przypadku dłoni. Wszystkie kobiety, które spełniają to kryterium, przy założeniu takich właśnie kolczyków, z pewnością zyskają kilka dodatkowych punktów.