nausznica z łańcuszkiem
Biżuteria

Nausznica z łańcuszkiem – dla kogo taka biżuteria?

Biżuteria to element stylizacji, który dodaje wyjątkowości i niepowtarzalności. Umiejętnie dobrana sprawia, że nawet prosta sukienka i fryzura staje się elegancka i bardzo kobieca. Współczesna moda staje się pod tym względem coraz bardziej odważna i proponuje niecodzienne rozwiązania, jakimi są m.in. nausznice z łańcuszkiem.

Dla odważnych i pewnych siebie kobiet

Nausznica z łańcuszkiem zdecydowanie przykuwa wzrok – jest więc przede wszystkim propozycją dla odważnych kobiet, które lubią skupiać na sobie uwagę. W zależności od preferencji nausznice mogą mieć charakter bardziej delikatny i subtelny lub z pazurem – wszystko zależy od rodzaju łańcuszka oraz pozostałych elementów biżuterii. Zdecydowanie warto wybrać wariant, który najlepiej wpisuje się w nasze preferencje.

Jak nosi się kolczyk z łańcuszkiem?

Kolczyki z łańcuszkiem zakłada się na jedno ucho, a drugie pozostawia bez ozdób lub tylko z delikatnym kolczykiem. Nie zawsze potrzebne jest do tego przekłucie. Niektóre nausznice zakłada się tylko na chrząstkę zewnętrzną lub są one połączeniem tych dwóch metod – jedną część umieszcza się w przekłuciu, a drugą na chrząstce – warto zwrócić na to uwagę przy wybieraniu nausznicy z łańcuszkiem dla siebie.

nausznica z łańcuszkiem

W jakich okolicznościach nosić nausznicę z łańcuszkiem?

Nausznica z łańcuszkiem z oferty Marko to biżuteria wyjątkowa i zwracająca uwagę, więc najlepiej sprawdzi się również w podobnych okolicznościach. Może być między innymi idealnym dodatkiem do wieczorowej, eleganckiej stylizacji. Ważne, aby nie przesadzić z innymi dodatkami, które mogą zagłuszyć tę unikalną ozdobę na ucho.