bransoletka koniczyna
Biżuteria

Jak nosić bransoletki na łańcuszku?

Bransoletka na łańcuszku to jeden z najbardziej kobiecych elementów biżuterii. Delikatnie oplatająca nadgarstek doda elegancji i seksapilu każdej kobiecie. Taka bransoletka pasuje również na wiele okazji, można ją nosić o każdej porze dnia. Jak ją nosić i z czym łączyć, by zawsze wyglądała stylowo?

Bransoletkę w formie łańcuszka nosić można oczywiście jako pojedynczą sztukę. Delikatny, cienki łańcuszek na nadgarstku to kwintesencja smaku i elegancji. Modna bransoletka na łańcuszku ma jednak ten walor, że łączyć ją można z wieloma innymi rodzajami biżuterii, nadając jej za każdym razem inny styl, i tworząc tym samym charakter całego stroju.

Piękna bransoletka w formie łańcuszka to:

– szyk

– kobiecość

– dobry styl.

Bransoletka mokait

Zawsze boho

Bransoletki łańcuszkowe często zdobione są małymi zawieszkami z metalu lub na przykład kamieni szlachetnych lub półszlachetnych. Taką bransoletkę łączyć można z innymi bransoletkami wykonanymi z różnego rodzaju koralików czy rzemyków. Do tego zestawu bransoletek dodać można również bransoletkę z połyskującymi cyrkoniami. Połączenie kilku bransoletek w różnych stylach dodaje całemu wizerunkowi nonszalancji i luzu. Duża liczba delikatnie brzęczących przy każdym ruchu nadgarstka bransoletek podkreśl hipisowski styl.

Interesujące może być również połączenie kilku łańcuszkowych bransoletek wykonanych z metali w różnych kolorach. Łączenie metali w kolorze złotym, srebrnym, a nawet w odcieniach miedzi już od lat jest bardzo modne.

Na każdą porę dnia i roku

Bransoletki na łańcuszku to dodatek na każdą okazję. Noszony wieczorem podkreśli elegancję, sprawdzi się jednak również jako dodatek do stroju dziennego. Taka bransoletka świetnie wygląda zarówno w połączeniu ze strojem biurowym, jak i wakacyjnym.

Delikatny łańcuszek, złoty lub srebrny świetnie skomponuje się również z pamiątkami z wakacji. Połączenie takiej bransoletki z biżuterią z bursztynów lub delikatnych muszelek będzie przypominać o wakacjach przez wiele kolejnych dni. Bransoletka łańcuszkowa wykonana z dobrej jakości materiałów lub metali szlachetnych to precjozum, które posłuży latami. Jest to również idealny pomysł na prezent.