para obrączek z różowego złota
Biżuteria

Czy warto wybrać obrączki z różowego złota?

Osoby chcące wstąpić w związek małżeński mają przed sobą wiele przygotowań. Bez względu na to, czy decydują się na ślub cywilny, czy powiedzą sobie sakramentalne „tak” jeden element jest niezbędny i wspólny – obrączki. Jeśli i my stoimy przed wyborem odpowiednich obrączek, ten artykuł może okazać się nam pomocny.

Jakie obrączki są modne w 2023 roku?

Przy wyborze obrączek ślubnych kierujemy się nie tylko gustem i dobraniem właściwego rozmiaru. Z racji tego, że mamy zamiar nosić je przez całe życie, muszą być dobrej jakości oraz mieć ponadczasowy charakter. Wiele z par młodych szukają jednak alternatywny dla klasycznych obrączek z żółtego złota. Idealne dla nich będą obrączki z różowego złota. Można je kupić w ponadczasowym fasonie, dzięki czemu będziemy mieli gwarancję, że nie wyjdą z mody. Przez kolor złota będą one wyjątkowe i wyróżnią się na tle obrączek wybieranych przez większość małżeństw. Różowe złoto wygląda nieco delikatniej niż klasyczne żółte, dlatego będzie idealnym wyborem dla osób, które nie lubią krzykliwych ozdób. Dlatego właśnie obrączki z różowego złota są ostatnimi czasy nowym trendem ślubnym.

O czym pamiętać przy wyborze obrączek?

Przy wyborze obrączek na https://www.marko.pl/obraczki-rozowe-zloto bardzo ważny jest odpowiednio dopasowany rozmiar. Kształt obrączki, wzory, dodatkowe kamienie, czy rodzaj wykończenia są również bardzo ważne i można je wybrać według indywidualnych potrzeb. Jeśli pan młody wolałby obrączkę z klasycznego złota, nic nie stoi na przeszkodzie, aby na palcu jego wybranki była obrączka z różowego  złota. Można bowiem skomponować parę biżuterii, w której znajdzie się np. obrączka różowe złoto oraz obrączka białe złoto. Będzie to doskonały sposób na kompromis i zadowolenie każdego z małżonków.

Jeśli nie podobają się nam obrączki z żółtego złota, warto zastanowić się nad alternatywnym wyborem i zdecydować się na obrączki z różowego złota. Są one równie trwałe i ponadczasowe i dodatkowo wpasują się w nasz gust.