kolczyki z diamentami złote
Biżuteria

Moda na kolczyki z diamentami

Ponadczasowym dodatkiem do każdej kobiecej, eleganckiej stylizacji są bezapelacyjnie diamentowe kolczyki. Jak powiedziała kiedyś Marylin Monroe „Diamenty są najlepszymi przyjaciółmi kobiety”. Kiedyś diamentowa biżuteria noszona była tylko na specjalne okazje, teraz można ją stylizować w każdy możliwy sposób.

Na jakie okazje zakładać kolczyki z diamentami?

Na pewno wiele kobiet kojarzy diamentowe kolczyki jako dopełnienie eleganckiego looku. Ze względu na ekstrawagancję taka biżuteria wybierana jest podczas ważnych uroczystości czy imprez. Istnieje przekonanie, iż diamenty przynoszą szczęście materialne i małżeńskie. Na co dzień kobiety wybierają bardziej casualową biżuterię, tak, aby była stonowana. Jeśli jednak sytuacja w życiu codziennym zachęca do założenia kolczyków z diamentem warto pamiętać, aby nie przesadzić z dodatkami. Dobór biżuterii na daną okazję zależy tak naprawdę tylko od kobiety. Impreza czy praca? Wszędzie można się czuć pięknym i eleganckim.

Do czego pasują diamentowe kolczyki?

Diament jest kamieniem wyróżniającym się na tle innych, dlatego trzeba pamiętać, aby nie przesadzić z dodatkami. Według stylistów najlepiej wygląda w towarzystwie kolorowych kamieni, takich jak rubiny albo szmaragdy. Wybór upiętej fryzury w towarzystwie diamentowych kolczyków będzie na pewno strzałem w dziesiątkę. Jeśli kobiety decydują się na fale lub proste, nieupięte włosy, idealnie wpasują się w tą stylizację dłuższe kolczyki z diamentami. Szarość życia codziennego rozświetlić mogą diamentowe kolczyki wkręty czy minimalistyczne kółka, które nie będą przeszkadzać w pracy a dopełnią każdą, nawet najbardziej szarą stylizację. Wybór kolczyków z diamentami bezdyskusyjnie przyciągnie uwagę każdej osoby. Na rynku istnieje wiele wariantów, które można wybrać według własnych upodobań, a będą podkreślać osobowość i charakter każdej kobiety.