naszyjniki krawatki
Biżuteria

Naszyjniki krawatki – w jakich stylizacjach sprawdzą się najlepiej?

Naszyjnik typu krawatka to świetny dodatek do niemal każdej stylizacji. Ta nietuzinkowa biżuteria pozwoli szybko odmienić nawet najprostszy outfit. Z czym łączyć naszyjnik krawatkę, by osiągnąć wymarzony efekt?

Naszyjnik krawatka – jak wygląda i z czym łączyć?

Nazwa tego typu biżuterii nie jest przypadkowa i bierze się ze specyficznego kształtu naszyjnika. Naszyjniki krawatki swoją formą przypominają męski krawat. Do tradycyjnego łańcuszka dołączony jest jeszcze jeden lub dwa opadające pionowo. Zakończenie dodatkowego łańcuszka zwieńczone jest zwykle ozdobną zawieszką np. w postaci serca, listka czy krzyżyka. Jak już wspomniano, znajdziemy również modele z dwoma łańcuszkami. Biżuteria taka pozwala w łatwy sposób i bez wysiłku podkręcić stylizację i dodać jej pazura. Sprawdzi się ona zarówno w prostych codziennych outfitach, jak i na wielkie wyjścia. Z czym więc łączyć tego typu naszyjnik?  naszyjniki krawatki

Naszyjniki typu krawatka – na co dzień i od święta

Naszyjnik krawatka to dobre rozwiązanie na co dzień, do pracy, czy na większą okazję. Sprawdzi się zarówno jako dodatek do prostego topu, jak i do eleganckiej koszuli z dekoltem. Możemy nim również uzupełnić suknię wieczorową. Świetnie będzie wyglądał jako dodatek do sukni z wyeksponowanym dekoltem. Może być także świetnym uzupełnieniem prostej kreacji bez wzoru zakrywającej dekolt. Idealnie będzie współgrał ze skromną biżuterią, taką jak prosta bransoletka i małe kolczyki.