podwójny naszyjnik
Biżuteria

Podwójny naszyjnik uniwersalny stylizacyjnie

Odpowiednio dobrana biżuteria może podkreślić elegancję i atrakcyjność kobiety w bardzo różnych sytuacjach. Szczególnie popularną w ostatnim sezonie biżuterią jest podwójny naszyjnik. Wszystko dzięki swojej uniwersalności. Z powodzeniem sprawdzi się w towarzystwie eleganckiej sukni wieczorowej, ale także w caualowych stylizacjach. Naszyjniki tego typu kojarzą się z elegancją, ale mogą być także młodzieżowe. Sprawdzą się w różnych grupach wiekowych.

Podwójny naszyjnik złoty lub srebrny

Jedną z ważniejszych kwestii podczas wybierania takiej biżuterii są indywidualne preferencje estetyczne. Najczęściej jednak wybierany będzie podwójny naszyjnik pozłacany lub srebrny. Złoto to barwa, która szczególnie przypadnie do gustu osobom pragnącym wydobyć ze swoich włosów i oczu cieplejsze tony i więcej energii. Złoto dobrze będzie się komponować ze stylizacjami jesiennymi. Często też klientki wybierają naszyjniki pozłacane, które są zdobione drobnymi naturalnymi kamieniami.

Z kolei srebrny podwójny naszyjnik idealnie wpisze się w stylizacji zimowe. Srebro zawsze będzie pasować do jaśniejszej karnacji i do jasnych oczu. Dobrze też, aby biżuterię taką wzbogacić jakimś oryginalnym kamieniem lub zawieszką.podwójny naszyjnik

Do czego zakładać podwójny naszyjnik?

W ostatnich sezonach biżuteria tego typu zyskuje na popularności z uwagi na wszechstronność zastosowań. Podwójny naszyjnik z powodzeniem sprawdzi się zestawieniu z:

  • koszulami
  • kompletami garderoby
  • golfami

Ważne, aby dobrać naszyjnik w odpowiedniej długości, zachowując w ten sposób proporcje. Do golfów i koszul pasować będą na przykład krótsze naszyjniki. Długie natomiast przeznaczone są do dekoltów bardziej wyraźnych.